Aktualności

          • Międzynarodowy sukces naszej szkoły!

          • Z ogromną radością informujemy, że uczennica klasy 6 zdobyła wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Przyroda w kolorach 2026”! Opis: 🌍 Opis: 🍀  Finał konkursu odbył się 13 czerwca br. w Krakowie.

            Serdecznie gratulujemy!

          • "Szanuj wodę, kręć przyrodę" - konkurs EKOKAMERA

          • 10 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w finale powiatowego konkursu EKOKAMERA, w którym wzięli udział nasi uczniowie: Liliana, Luiza i Bartosz.

            Była to IV edycja pn.: "Szanuj wodę, kręć przyrodę".

            Serdecznie dziękujemy organizatorom: Starostwo Powiatowe w Koninie, Miasto Konin, Gmina Grodziec oraz Nadleśnictwo Grodziec.

            Na konkurs wpłynęła rekordowa ilość filmików, 51 w kategorii szkół podstawowych oraz 13 ze szkół ponadpodstawowych.

            Po części oficjalnej uczniowie w budynku Nadleśnictwa Grodziec mogli zwiedzać sale edukacyjne oraz wziąć udział w warsztatach mydlarskich.

          • Turniej Rummikub

          • Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i wygranym w Turnieju Rummikub, który odbył się w naszej szkole 10 czerwca.

            Rummikub to dynamiczna gra logiczno-strategiczna, w której celem jest jak najszybsze pozbycie się wszystkich kostek z liczbami poprzez układanie ich w grupy. Zachęcamy do dalszych zmagań i wyzwań z Rummikub.

            Wyniki Turnieju:

            I miejsce - Laura kl.6

            II miejsce - Bartosz - kl.8

            III miejsce - Oliwier - kl.5