Aktualności
Gratulacje dla naszych uczniów♟️♟️♟️♟️
Międzynarodowy sukces naszej szkoły!
Z ogromną radością informujemy, że uczennica klasy 6 zdobyła wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Przyroda w kolorach 2026”!
Finał konkursu odbył się 13 czerwca br. w Krakowie.
Serdecznie gratulujemy!
"Szanuj wodę, kręć przyrodę" - konkurs EKOKAMERA
10 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w finale powiatowego konkursu EKOKAMERA, w którym wzięli udział nasi uczniowie: Liliana, Luiza i Bartosz.
Była to IV edycja pn.: "Szanuj wodę, kręć przyrodę".
Serdecznie dziękujemy organizatorom: Starostwo Powiatowe w Koninie, Miasto Konin, Gmina Grodziec oraz Nadleśnictwo Grodziec.
Na konkurs wpłynęła rekordowa ilość filmików, 51 w kategorii szkół podstawowych oraz 13 ze szkół ponadpodstawowych.
Po części oficjalnej uczniowie w budynku Nadleśnictwa Grodziec mogli zwiedzać sale edukacyjne oraz wziąć udział w warsztatach mydlarskich.
9
Jadłospis na kolejny tydzień: 15.06 - 19.06.
Turniej Rummikub
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i wygranym w Turnieju Rummikub, który odbył się w naszej szkole 10 czerwca.
Rummikub to dynamiczna gra logiczno-strategiczna, w której celem jest jak najszybsze pozbycie się wszystkich kostek z liczbami poprzez układanie ich w grupy. Zachęcamy do dalszych zmagań i wyzwań z Rummikub.
Wyniki Turnieju:
I miejsce - Laura kl.6
II miejsce - Bartosz - kl.8
III miejsce - Oliwier - kl.5
6
II Międzyszkolny Turniej w Rummikub
