Dobiega końca I Edycja Wielkopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła” 2025 zorganizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu, nadzorowanego przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Czas na podsumowania...
Udział w konkursie miał na celu zwiększenie bezpieczeństwa uczniów na drodze do i ze szkoły poprzez promowanie noszenia elementów odblaskowych, edukację z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym .
Nasze działania:
- zajęcia na temat bezpieczeństwie na drodze;
- konkurs plastyczny „Znak drogowy”;
- konkurs „Rymowanka”;
- spotkanie z Kołem Gospodyń Wiejskich w Ostrowążu na temat noszenia odblasków – prezentacja;
- wykonanie i rozpowszechnianie ulotek informacyjnych;
- konkurs wiedzy – Bezpieczeństwo na drodze w aplikacji Kahoot;
- wykonanie gazetek tematycznych;
#OdblaskowaSzkoła2025
