W dniach 15 - 16 czerwca odbyła się dwudniowa wycieczka.
Pierwszego dnia uczniowie odwiedzili Skalne Miasto, gdzie podziwiali niezwykłe formacje skalne, wąskie przejścia i malownicze widoki. Spacer pośród skał był ciekawą lekcją przyrody i geografii oraz okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.
Drugiego dnia uczestnicy wycieczki spacerowali po Karpaczu, poznając najciekawsze miejsca tego górskiego miasta. Następnie udali się na wzgórze, na którym znajduje się Zamek Chojnik. Po wejściu na zamek mogli podziwiać piękne widoki na okoliczne góry i wysłuchać interesujących opowieści o historii tego miejsca. Wycieczka dostarczyła wielu wrażeń i niezapomnianych wspomnień.

