Nasi niezastąpieni Wolontariusze kolejny raz pokazali, że dobro ma wielką moc. Zbieraliśmy żywność dla osób starszych, samotnie mieszkających oraz rodzin potrzebujących. Każdy gest – nawet najmniejszy – ma ogromne znaczenie. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję. Razem możemy zrobić naprawdę dużo dobra!
Dziękujemy kochanym Wolontariuszom: Ismenie K., Szymonowi K., Marcelowi K., Zuzi K, Róży L., Gabrysi W., Adzie D., Zosi G., Marysi D.,Michałkowi P., Lilce F., Wojtkowi P., Kamilowi L., Wojtkowi D. i absolwentce Zuzi D. oraz niezawodnym opiekunkom: Edycie Wiśnej, Magdalenie Ksionszczak, Żanecie Purczyńskiej, Emilii Jałoszyńskiej, Marlenie Krajniak, Wiesi Piekarskiej i Beacie Dziurskiej.
