Dzisiaj grupa „Motylki” miała przyjemność uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach pt. „Gimnastyka paluszkowa”, które poprowadziła pani Aleksandra Woźniak – pedagog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej 😊
Podczas zajęć dzieci rozwijały sprawność manualną, ćwiczyły koordynację ruchową oraz doskonaliły motorykę małą poprzez ciekawe zabawy i angażujące ćwiczenia. Nie zabrakło radości, uśmiechów i dużej dawki pozytywnej energii!

